1 / 8
OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks
7.999 €
14.07.2022 17:20

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023 so zelen karton. Moze proverka kade sakate.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
072270244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам