1 / 12
AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2X S-LINE UNIKAT UVOZ CH - 09.MT Auto
9.800 €
04.08.2022 14:26

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2 X S-LINE NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA
- UVOZ SVAJCARIJA PERFEKTNA MOTOR MENUVAC PODVOZJE PERFEKT -
- KOLATA E BUKVALNO KAKO OD SALON BEZ ZABELESKA -

- MMI MULTIMEDIA INTERFACE
- KOZNI RECARO SEDISTA SO PODESUVANJE
- NAVI
- BOSE MUZIKA POJACALO WOOFER
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- AUX SD CARD
- BLUETOOTH + TELEFON
- ALU BANDAZI SO NOVI GUMI 07.2021
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- KOMANDI NA VOLAN
- 8 AIRBAGS
- ABS,- ESP,- SRS,
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- 4 EL STAKLA SO MOZNOST ZA ZATVARANE I OTVARANE SO KLUCOT
- HALOGENKI
- NAJDOBRIOT MOTOR NA AUDI SO POTROUVACKA 5 l/100 KM
- NE E UDIRANA NE E FARBANA NEMA GREBANI KOPCINJA NEMA GREBANICI
- KOLATA E NA REALNI ** 203000 KM **
- SITE DELOVI SE ORIGINANI: STAKLA, FAROVI, STOPOVI NEMA NISTO MENUVANO
- MNOGU STEGNATO PODVOZJE MOTOR RABOTI PERFEKTNO
** KOLATA E KAKO NOVA, NEMA GREBANI KOPCINJA, NEMA OSTETEN ENTERIER SE E ORIGINALNO KAKO OD SALON
** BEZ NIEDNA ZABELESKA, KAKO NOVA ! ! ! UNIKAT SAMO VO MT AUTO

-- UVEZENA OD SVAJCARIJA ---

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MT-Auto
ul. 15-ti Korpus - Ohrid
Потврден огласувач
076 877 333
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

5500 €

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 125000 KM NOV- 08.MT Auto

3400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам