1 / 1
Tuli polneta cigla
10 МКД
10.08.2022 21:27

Велес / Велес

Polneta cigla ,Tula za kamin ,furna itn
Polovni zdravi eftino imam okolu 150 cigli

Kontakt viber : 004522278673

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
075968579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам