Poloven mebel
1 МКД
03.08.2022 12:50

Велес / Велес

Funkcionalen mnogu socuvan zdrav mebel za dnevna ,salon,spalna , masa so stolovi regali od kukja sto se renovira prodavam .cena mnogu polovna so dogovor na lice mesto

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
075968579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам