1 / 11
Se prodava golf 5 registriran cela god navigacija
5.499 €
09.08.2022 19:20

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw golf 5 1.9tdi 75kw ful oprema navigacija reg cela godina top kolice

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071834460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам