1 / 3
Detski velosiped 24"
3.900 МКД
Цената не е фиксна
20.09.2022 09:52

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam detski velosiped Sobim 24" vo odlicna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

II
Потврден огласувач
075202149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам