1 / 3
Tablet Nokia t20 LTE 64gb
11.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.06.2022 13:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov neotpakuvan Nokia tablet ,dobien na poklon od A1 . Zemen e pred 3 dena i e so dve godini garancija.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Hanzo Shimada
Потврден огласувач
078377370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам