1 / 4
Delilica za testo
10.999 €
24.11.2022 05:54

Штип / Штип

Se prodava profesionalna delica za testo Italijanska. Koristena 1 godina. Garancijata vazi uste 4 godini.
Cena :11.000 eur +ddv

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075244510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам