1 / 5
Derbi GPR125 2012
2.000 €
10.09.2022 15:16

Велес / Велес

Марка:

Derbi

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

GPR125

Километри:

15000

Се продава Derbi GPR125cc регистрирано,осигурано во одлична состојба...
Повеќе информации:
078 275 099

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
070448228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам