1 / 2
Samsung Galaxy S10 Plus
280 €
300 €
16.08.2022 18:27

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S10 Plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

EL Phone
Потврден огласувач
078254159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам