1 / 7
Opel Meriva
3.400 €
17.06.2022 16:19

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

160.000km поминати со сервисна книшка!
Донесена од Швајцарија!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Momi
Потврден огласувач
071229949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам