1 / 5
Аудио кабли за звучници висока класа Made in USA
90 €
25.07.2022 20:09

Кичево

Продавам аудио кабли за звучници висока класа, производство Америка.
Каблите не се користени.
Должина на еден кабел е 9,5 метри со позлатени конектори.
Цена на еден кабел од 9,5 метри е 90 евра.
За двата кабли 2x9.5 метри, цена 170 евра.
Може лично преземање или испорака по Карго.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078504415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам