1 / 8
Honda Mtx 125
400 €
15.07.2022 18:32

Тетово / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2003

Модел:

Mtx 125

Километри:

35000

Defekt dihton na glava
125cc 2takt
Moze zamena so skuter 50cc
070258885

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

J…
Потврден огласувач
070258885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам