1 / 9
Nikon d7000
250 €
17.06.2022 16:33

Штип / Штип

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon d7000 so 18-135. 3,5

So aparato ima i drugi objektivi i blic

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077861699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам