1 / 5
Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model
1.400 МКД
Цената е фиксна
28.09.2022 14:48

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Црна

Kako NOVI germanski brend unisex patiki Nov model mnogu udobni lesni prolet leto model
Preubavo stojat na sve
Cena 1800..namaleni 1400

Debes samo 1200


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

 MARKONI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski patiki br.39.5 Converse Blondie Limited edition

1300 МКД

Germanski brend patiki br.37 org.ADIDAS Stan Smith

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам