1 / 4
Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust
1.200 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 10:05

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Бела

Kako NOVI germanski brend patiki kozni org NIKE br.38 moze i 37 zosto se visok model
Mnogu udobni lesni kvalitetni
Skap model
Cena 1800
Namaleni 1400
Denes 1200


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

 MARKONI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Zenski kozni patiki org NIKE br.37,5 i Startki br.38

1200 МКД

Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model

1400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам