1 / 5
Germanski kozni patiki br.47org.ADIDAS STAN SMITH
1.400 МКД
Цената е фиксна
21.09.2022 15:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Бела

Kako NOVI germanski brend kozni patiki org.ADIDAS STAN SMITH br 47
Skap model anatomski meki lesni kvalitetni
Prolet leto model.
Cena 2500
Namaleni 1800
Denes samo 1400 dzabe


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

 MARKONI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVI brend patiki br.39 org.NIKE AIR MAX

1700 МКД

%GERMANSKI KOZNI PATIKI%br.39 org.ADIDAS

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам