1 / 12
Alfa Romeo 147
3.200 €
17.06.2022 17:45

Виница / Виница

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e dobro socuvana, uvezena e od CH

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

КАБИР
Потврден огласувач
072666166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам