1 / 3
Germanski brend patiki br.37 org.ADIDAS Stan Smith
900 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 17:18

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

37

Боја:

Бела

Preubavi germanski patiki org .Adidas Stan Smith br.37
Udobni lesni kvalitetni.cena 1600
Namaleni na 1200
Denes 900


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

 MARKONI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust

900 МКД

Germanski brend patiki br.37 org.ADIDAS Stan Smith

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам