1 / 5
Se prodava vespa 150
600 €
17.06.2022 18:11

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Herk

Километри:

5000

Se prodava vespa 150 vo odlicna sostojba tel 072 595 244

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
072595244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам