1 / 9
AUDI A5 2.7TDI S-line
По Договор
04.08.2022 12:10

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A5 2.7 TDI 190ks. 2008god.
Reg. Do 06.2023
Full oprema
S-Line

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
076574483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам