1 / 1
Baram Rabota kako sofer so C-kat. Imam i ADR
По Договор
12.08.2022 14:15

Велес / Велес

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako sofer so C kategorija .....imam i ADR sertifikat ....

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

oglasi
Потврден огласувач
072225661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам