1 / 2
Germanski brend maici/maica br.L/XL DC,TACCHINI...
500 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 17:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

XL

Боја:

Сина

Kako NOVI poznari brendovi maici Adidas DC Tacchini Hilfiger bennetton Hilfiger Lacoste
Ceni razlicni zavisi od brendot ima od 700 do 1500
Denes se namaleni vikend acija samo za 500 parce

Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite ogkasi od robata sto ja nudime

 MARKONI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska zimska Brend jakna so 2 lica br.XL/XXL

1 МКД

ORIGINAL COLUMBIA

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам