Sherpi / Шерпи
По Договор
28.07.2022 12:53

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat 2 rosfraj sherpi od JU (bratstvo) , edna 15l druga 20l

Шерпа/Sherpa

tel: 071 294 952

Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070341 944;071294 952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам