1 / 10
motorola smart watch
60 €
07.08.2022 15:00

Карпош / Скопје

moto 360 smart watch
socuvan maximum, raboti tip top
ima polnac so nego, imate sliki videte vo google za sto se raboti,
cena, 60 evra

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

bajro
Потврден огласувач
070434155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам