1 / 5
Se prodava Coper redizajn unikaten
1.000 €
17.06.2022 19:50

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2008

Модел:

LIFAN

Километри:

10000

Coper Lifan v250 socuvan mnogu bez mana
Motorot e praven ko za svoja dusa, pali vo sekoe vreme i ima nov akomulator, prepraven mue menjacot i e odlicen, sedistata se so federi dupli i se komotni ,taze farban… Moze da se vidi vo sekoe vreme
Zamena samo so pogolem motor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Angel
Потврден огласувач
070277368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам