1 / 12
Germanski orginal dres/dresovi br.L/XL Manchester,Barselona
1.200 МКД
Цената е фиксна
07.08.2022 14:28

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

L

Боја:

Црвена

Kako NOVI germanski originalni skapi dresovi
Manchester Barselona,Italia Inter Macedonia...
Broj L/XL
Bez maana
Cema na eden 2000.namaleni 1400
Vikedn cena 1200
Macedonia 1000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska maska trenerka/polar br.L/XL org NIKE

1 МКД

Germanski komplet teget trenerki br.L/XL %%popust%%

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам