1 / 2
Ponudete cena za se na slikata
1 €
08.07.2022 16:16

Делчево / Делчево

Марка:

Zastava

Модел:

101

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Za 101 ponudete cena na telefon
077398799
077398799
077398799
077398799
077398799
077398799
077398799
077398799

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам