1 / 1
Екран SAMSUNG A415F / A41 комплет со рамка (ORIGINAL AMOLED)
3.700 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 14:38

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Цената се однесува за само ЕКРАН СО РАМКА, за монтажа плус 600ден.

- Само стакло за репарација на екран орг со OCA стикер - 350 ден.

* Бесплатна испорака за нарачки над 2000ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам