1 / 2
Samsung S9 PLUS
8.500 МКД
28.06.2022 01:30

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

S9 Plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Za poveke info na viber 072 762 763

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078457480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам