1 / 2
Velosiped
6.000 МКД
18.06.2022 09:34

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Velosiped maski ispraven

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
070377645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам