1 / 6
Peugeot 1007
3.000 €
07.08.2022 09:40

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

1007

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон. Мотор бензинец 1.4 и 65kw.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tomislav
Потврден огласувач
070215578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам