1 / 12
VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12
По Договор
01.08.2022 06:58

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисна историја.
Автоматик DSG,навигација,парк пилот и многу друга опрема
Регистриран на МК табли цела година
Без дополнителни вложувања

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AUTOKING
Потврден огласувач
078213333
Испрати Е-маил до огласувачот

VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

0 €

MERCEDES BENZ CLK 270 CDI-05

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам