1 / 3
Se prodava plac nad manastirot
3 €
09.08.2022 11:15

Неготино / Неготино

Квадратура:

10700 m²

Тип на земјиште:

Останато

SE PRODAVA PLAC NAD MANASTIROT 300 METRI. NA SAMIOT PAT.
POVR. 10,700
POGODEN ZA PARKING ZA KAMIONI ZA PANELI I SLICNO.
SE NAOGJA POZADI JELA NA DR. PAT
IMA MOZNOST ZA PRIKLUCOK ZA STRUJA.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goran
.
Потврден огласувач
071288623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам