1 / 5
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO
350 €
28.09.2022 23:32

Тетово / Тетово

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО

JEPET ME QERA LOKAL AFARIST PERBALL AMSM NE TETOVE

071740008

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

XXXXXXX
Потврден огласувач
xxxxxxxxxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам