1 / 1
Kupuvam KUKjA
1 €
30.09.2022 08:01

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Stip

Kupuvam KUKjA so golem dvor (najmalku 1000 kvadrati). Mozna e zamena za drugi nedviznosti VO i OKOLU Stip. Dajte ponuda.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Борче
Потврден огласувач
071270379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам