1 / 11
JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09
По Договор
01.08.2022 06:58

Виница / Виница

Марка:

Jaguar

Модел:

XF

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

152 kw / 207 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополнителни вложувања
Фул опрема се функционално
Инфо на 078/213-333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AUTOKING
Потврден огласувач
078213333
Испрати Е-маил до огласувачот

JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

0 €

MERCEDES BENZ CLK 270 CDI-05

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам