1 / 12
Daihatsu sirion 1.0 Toyota motor
2.799 €
Цената е фиксна
2.899 €
08.08.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Daihatsu

Модел:

Sirion

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam odlicno Daihatsu sirion, ekonomicno , so Klima napolneta freon, centralno, abs, servo, servisiran komplet, airbag, Cetiri novi gumi poveke inf. Na tel 078 383 241

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
07800000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам