1 / 1
Gumi 205 75 16 c
20 €
18.07.2022 11:44

Илинден / Скопје

Gumi goodiyear tovarni dve podobri drugite dve so polosa sara, 20e i 10e komad

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава / Можна е замена од:

tuning
Потврден огласувач
071505334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам