1 / 4
Prodavam velosiped Scott Genius MC20
600 €
11.08.2022 17:08

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam velosiped SCOTT MC20. Velosipedot e vo odlicna sostojba. Golemina na ram 20", golemina na trkalo 26".
Telefon za kontakt: Goran 075/663-659

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078338503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам