1 / 3
Klub(club) masa masicka
2.500 МКД
13.09.2022 16:03

Аеродром / Скопје

Ne e ostetena vo odlicna sostojba so 25mm iverica. 50x70x100

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

ghost
Потврден огласувач
076259106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам