1 / 3
Daewo Lanos Per Pjes Za Deloj
1 €
17.09.2022 12:38

Струга / Струга

Марка:

Daewoo

Модел:

Lanos

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Per Pjes Za Deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам