1 / 11
OPEL CORSA 1.0,BENZIN,60ks,FULL OPREMA,2004 god,TOP SOSTOJBA
2.650 €
Цената е фиксна
09.08.2022 19:20

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL CORSA 1.0 , 60ks
FULL OPREMA
KLIMATRONIK,ISPRAVNA,LADI PERFEKTNO
RADIO CD
KOMANDI NA VOLAN
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKO ZAKLUCUVANJE
DVA KLUCA
140000km SO SERVISNA KNISKA
4 SKORO NOVI ZIMSKI GUMI
NAJEKONOMICEN MOTOR SO MALA POTROSUVACKA I EFTIN ZA ODRZAVANJE,SMENETO MASLO,5/40 i FILTER MASLEN
VO TOP SOSTOJBA,SE GLEDA NA SLIKITE,MAKSIMLNO ZACUVANA,BEZ GRAM KOROZIJA
NADVORESNO EKSTRA SOCUVANA
PLATENO SE DO TABLICI

ZVONETE NA TEL. 076/544-333

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
070/453-222
076/544-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам