1 / 1
MTB rock machine XCF
300 €
Цената е фиксна
18.06.2022 14:57

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Mountain bike Rock Machine xcf
Golemina 27.5"
Ram- XL

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070455539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам