1 / 3
Golema makaza nozica za lim limarija
5.500 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 18:42

Битола / Битола

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto

Golema makaza nozica za lim limarija koristena vo avtolimarska rabotilnica okolu funkcionalnosta moze da se proveri na lice mesto, poradi gabaritot ne prakam po kargo dojdi-vidi-kupi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Classic Cars Sales Mkd
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам