1 / 2
Stolica
1.000 МКД
25.09.2022 11:09

Битола / Битола

Ne funkcionira mehanizmot za podesuvanje nagore i nadolu....ispravno rotira 360 stepeni....inaku e vo odlicna sostojba so nov eko skaj.....

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Маси и столици

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075863017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам