1 / 11
BMW 118d 2009 2.0 143кс
4.450 €
12.08.2022 14:25

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Увоз од Германија

BMW 118d
Никакви оштетувања внатре и надвор.

Супер економичен мотор.
2 илјади кубици со 143 коњи.
6 брзини

Клима
Креачи на седиште
Електрика на прозорците

Оригинал 17 инчи BMW бандаши

Радио CD, AUX

193 илјади км

Платени сите трошоци до регистрација

Повеќе информации на:
075600048

Локација: Стрежевска, Горно Оризари, Битола.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
076827961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам