1 / 11
Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo
89.999 €
12.01.2023 10:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

78 m²

Греење:

Струја

Спрат:

11 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Strog centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. (REMALL)
_______________
Stanot se naogja na kat 11 i ima 78m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba,
trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon
▪️ Utiliti (shpajz)
_______________
▪️ Lift ✅
_______________
▪️ Mebelot e nov i ne e koristen,
vklucen e vo cenata.
_______________
Cena:
➧89.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам