1 / 1
ПИЦЕРИЈА ВО АЕРОДРОМ ИМА ПОТРЕБА ОД ПИЦА МАЈСТОР/КА
1 €
05.08.2022 19:22

Аеродром / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Пицерија во Аеродром има потреба од пица мајстор со искуство.Нудиме одлични услови за работа.
Телефон за контакт:
071269143

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
071269143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам