1 / 4
Se izdava ulica 11.Septemvri
1 €
18.06.2022 17:02

Кичево

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Super lokacija pogoden za povejce dejnosti

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

vlatko
Потврден огласувач
078433836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам